KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533413

nr 1253 3413

Thorén, 1962, kvinnostudie, signerad. Olja på pannå, 61x62

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 6 maj 2019
kl 21:21:13